PolishEnglish
O firmie

WAŻNA INFORMACJA !!!

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce związanego z koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 firma Rollfix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. j. we wszystkich swoich lokalizacjach zobowiązuje naszych dostawców, usługodawców, kontrahentów do natychmiastowego informowania naszego zakładu o każdym przypadku zachorowania lub podejrzenia zachorowania na chorobę COVID-19 w Państwa firmie. Jako odpowiedzialna firma chcemy zagwarantować bezpieczeństwo dla naszych pracowników oraz współpracujących z nami kontrahentów. Wszelkie informacje dotyczące ryzyka związanego z chorobą COVID-19 powinny być zgłaszane na adres mailowy rollfix@rollfix.pl. Jednocześnie informujemy, aby pracownicy Państwa firm przebywających na terenie naszych lokalizacji posiadali przy sobie środki ochrony tj. maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz dezynfekanty, które powinny być stosowane na terenie naszego zakładu. W przypadku objawów chorobowych (wysoka gorączka, kaszel, duszności, ból mięśni, zmęczenie) pracownicy Państwa firm nie mogą wjechać na teren naszych lokalizacji.

W przypadku odbioru osobistego prosimy o uprzednie zgłoszenie telefoniczne bądź mailowe, tak aby możliwe było przygotowanie towaru i dokumentów. Prosimy także o wchodzenie do Działu Sprzedaży pojedynczo, zachowanie bezpiecznej odległości co najmniej 1,5-2,0m od naszych Pracowników i zachęcamy do płatności kartą.

Rollfix
Firma Rollfix istnieje od 1991 roku i jest najdłużej działającą w branży artykułów samoprzylepnych na polskim rynku. Każdego roku grono naszych klientów powiększa się o nowych odbiorców, którzy nam zaufali. Nasza oferta zawiera pełną gamę produktów samoprzylepnych przeznaczonych dla odbiorców przemysłowych, hurtowych i detalicznych.

W odpowiedzi na potrzeby Klientów stale rozszerzamy asortyment o nowe produkty. Duża elastyczność i indywidualne podejście pozwalają nam z sukcesem rozwiązywać problemy technologiczne Klientów za pomocą naszych taśm, wykrojów i wyrobów.

Nasze produkty i ich właściwości mechaniczne, chemiczne, czy termiczne pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom i standardom jakościowym.

Zapraszamy


Certyfikat ISO 9001